Rezervácia

Po odoslaní formulára Vás spätne kontaktujeme ohľadom dostupnosti požadovaného termínu.

Nd:YAG laser 1064+ - odstránenie cievok, epilácia

Používaný na kŕčové žily a trvalé odstraňovanie chĺpkov

Cynosure ICON poskytuje trvalé a veľmi účinné odstránenie ochlpenia. Stačí len niekoľko jednoduchých ošetrení, aby sa rast chlpov nadobro minimalizoval.

Na rozdiel od holenia, ktoré odstráni ochlpenie len na pár dni, voskovania, ktoré je potrebné opakovať každých pár týždňov, alebo zdĺhavej elektrolýzy, je permanentná redukcia chlpov laserom trvalým riešením, ktoré vás zbaví každodennej starosti spájanej z nežiadajúcim ochlpením na tvári a tele.

Technológia ICON je založená na svetle a funguje zacielením a zničením vlasových buniek zodpovedných za rast vlasov bez poškodenia okolitej kože. Tento prístup je rýchly, jednoduchý a procedúra je hotová za pár minút. Táto technológia je schválená TGA a vhodná pre rôzne druhy pokožky.

S laserovým systémom ICON môžete očakávať dramatické zníženie vzhľadu kŕčových žíl na nohách bez chirurgického zákroku a minimálneho nepohodlia. ICON dokáže účinne a bez poškodenia okolitého tkaniva liečiť pavúkové a retikulárne žily. Laserové svetlo zacieľuje a sťahuje cievy v nohách, ktoré spôsobujú pavúčie žily, čo ich robí menej viditeľnými na povrchu kože.

Neinvazívne laserové ošetrenie žíl na nohách trvá menej ako 30 minút.

Mám záujem

Chcete si u nás zajednať termín?

Rezervovať