Rezervácia

Po odoslaní formulára Vás spätne kontaktujeme ohľadom dostupnosti požadovaného termínu.

Liečba vypadávania vlasov

Vlasová mezoterapia

Termín mezoterapia dnes používa vo viacerých oblastiach. Jedná sa o účinný spôsob omladenia pokožky, a taktiež možnosť podpory rastu vlasov. Najväčšou výhodou vlasovej mezoterapie je schopnosť vpravenia účinných látok priamo do hĺbky vlasovej pokožky. Keďźe sú vlasové folikuly uložené hlboko v koži, týmto spôsobom ich dokážeme účinne  stimulovať a dodať im potrebné živiny pre podporu a rast vlasov.  

Priebeh ošetrenia: 

30 minút pred samotným ošetrením sa nanesie do vlasovej pokožky znecitlivujúci krém s obsahom lidokaínu

Mezoterapeutický roztok sa aplikuje priamo k vlasovým folikulom pomocou tenkej ihly. 

Ošetrenie spravidla nie je bolestivé, našou snahou je priniesť čo najväčší možný komfort pre pacienta počas samotného výkonu. 

Liečebný roztok obsahuje peptidy, minerály, koenzýmy, vitamíny, aminokyseliny a nukleové kyseliny. Táto kombinácia látok zabraňuje vzniku enzýmov, ktoré spôsobujú stratu vlasov, stimuluje proliferáciu vlasových buniek, čím sa umožní vznik nových vlasov. Stimuluje  cirkuláciu krvi v mieste aplikácie, ktorá poskytuje optimálnu výživu a okysličenie vlasových folikulov. .

Vlasovú mezoterapiu je potrebné opakovať, počet opakovaní závisí od stavu vypadávania vlasov pacienta. Postupujeme podľa odporúčanej schémy pri aplikácií vlasovej mezoterapie, kde sa uvádza, že v úvode je vhodná intenzifikovaná terapia v týždenných intervaloch, neskôr sa podľa stavu vlasov prechádza na intervaly dvojtýždňové a mesačné. 

Plazmaterapia (dracula terapia alebo PRP)

Plazmaterapia predstavuje vpravovanie vlastnej krvnej plazmy, do vlasovej pokožky. Plazma predstavuje tekutú zložku krvi, v ktorej sú umiestnené ďalšie krvné elementy.  Je bohatá na viaceré výživné látky, vďaka čomu našla uplatnenie vo viacerých smeroch v medicíne 

Kombinácia plazmaterapie a vlasovej mezoterapie je vhodná, nakoľko sa tieto metódy spoločne dopĺňajú. Kým vlasová mezoterapia obsahuje cenný komplex výživných látok a vitamínov, ktoré môžu v ošetrovanej oblasti chýbať, vlastná plazma obsahuje telu vlastné výživné látky. Aplikáciou plazmy na požadované miesto  sme schopní vlasovým folikulom dodať tieto látky vo zvýšenom množstve a zabezpečiť tým zlepšenie metabolizmu pokožky.

Mám záujem

Chcete si u nás zajednať termín?

Rezervovať