Rezervácia

Po odoslaní formulára Vás spätne kontaktujeme ohľadom dostupnosti požadovaného termínu.

Coolsculpting - formovanie tela

Krypolýza, teda zmrazenie tuku, je postup vyvinutý na univerzite v Harvarde. Je založená na poznatkoch, že nízke teploty ovplyvňujú tukové bunky, ale nie okolité tkanivo. Tento postup bol schválený FDA po rozsiahlych klinických skúškach.

Účinok chudnutia a diéty má za následok menšie tukové bunky, ale počet tukových buniek sa nemení. Tukové bunky sa časom zväčšujú a hmotnosť sa opäť zvyšuje. Dosahovanie výsledkov je tak ťažké a dočasné.

Procesom zmrazenia tukov prístrojom CoolSculpting® sa počet tukových buniek v ošetrovanej oblasti obvykle zníži o 20% až 40% *. Ošetrené tukové bunky sa potom vylúčia prírodným procesom. Nemigrujú do inej oblasti a neošetrené oblasti nie sú dotknuté.

Prístroj CoolSculpting® je na ošetrenie viditeľných tukových vankúšikov v submentálnych (pod bradou) a submandibulárnych (pod čeľusťovými) oblasťami, stehnách, bruchu, bokoch, spolu s podprsenkovým tukom, chrbtovým tukom, tukom pod zadkom.

Procedúra CoolSculpting® je bezpečné a kontrolované chladenie tukových buniek v cieľovej oblasti bez ovplyvnenia pokožky. Tento postup nie je škodlivý.

Naši špecialisti prešli rozsiahlym školením a majú bohaté skúsenosti s technológiou CoolSculpting®. Všetky ošetrenia sa vykonávajú na licenčnej lekárskej klinike pod dohľadom odborníka s licenciou, ktorý zaručuje najvyššiu úroveň starostlivosti.


Priebeh ošetrenia prístrojom Coolsculpting 

  • Prvým krokom pred ošetrením prístrojom Coolsculpting je konzultácia. Každý zákrok je personalizovaný, teda prispôsobený pre každého pacienta, od čoho závisí aj konečná suma za ošetrenie.
  • S pacientom prekonzultujeme jeho partie a konečný očakávaný výsledok. Nasleduje zakreslenie ošetrovanej oblasti a vybratie vhodného aplikátora.
  • Pacientovi ošetrovanú oblasť vydezinfikujeme a následne aplikujeme membránu, ktorá chráni pokožku pred chladom.
  • Po priložení aplikátora pacient môže pociťovať mierny chlad a ťah, ktorý ale po pár minútach úplne ustúpi a zvyšok ošetrenia pacient už len relaxuje.
  • Jediným nepríjemným momentom je záverečná 2 minútová masáž, ktorá je ale nevyhnutná pre dosiahnutie maximálneho výsledku, zlepšuje ho až o 60%.
  • Pacient po zákroku odchádza domov, vo svojom oblečení, nie je nutné žiadne sťahovacie prádlo.


Mám záujem

Chcete si u nás zajednať termín?

Rezervovať