Rezervácia

Po odoslaní formulára Vás spätne kontaktujeme ohľadom dostupnosti požadovaného termínu.

O nás

MUDr. Merita Mazreku Spais

MUDr. Merita Mazreku Spais je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave, kde taktiež pôsobí ako pedagogička - asistentka v odbore maxilofaciálnej chirurgie, v ktorej atestačnom programe je momentálne zapísaná. Už počas štúdia sa aktívne zaujímala a prakticky získavala skúsenosti v oblasti chirurgie. Po jeho ukončení sa zamestnala ako lekár na klinike chirurgie tváre, kde sa začala zaujímať o rekonštrukčnú chirurgiu a tvárovú estetiku, s dôrazom na miniinvazívne techniky, vo svojom PhD. výskume sa venuje práve regeneratívnej medicíne. Je členkou Slovenskej lekárskej komory (SLK), Slovenskej spoločnosti oro-maxilofaciálnej chirurgie (SAOMFS).

Pravidelne sa zúčastňuje kongresov doma aj v zahraničí, absolvovala:

  • 2nd International Conference on Tissue Engineering and Regenerative Medicine (ICTERM), Johannesburg 2017
  • MD CODES - zaměřeno na tvář jako celek, Praha 2017
  • AMI MD codes Visionary congress, Atény 2018
  • je plne certifikovaná k aplikácií Botuloxínu, výplňových materiálov Juvéderm, Belotero, Radiesse, Neuvia, mezonití značky Rainbow Thread, lipolytického prostriedku Belkyra, PRP zn. Regenlab, mezoterapie do oblasti tváre, tela a vlasovej pokožky

Okrem práce na Lekárskej fakulte a Klinike maxilofaciálnej chirurgie pôsobí na súkromných klinikách v Bratislave a Prahe, kde využíva a získava svoje skúsenosti v oblasti estetickej medicíny a chirurgie.

O nás

MUDr. Martina Hertelová

MUDr. Martina Hertelová je absolventkou Lekárskej fakulty Univerzity Komenského v Bratislave. Počas štúdia sa rozhodovala, ktorým smerom pôjde ďalej a dermatovenerológia bola pre ňu jasná voľba. Jej prvá pracovná skúsenosť po absolvovaní štúdia bola na dermatovenerologickej klinike v Nových Zámkoch, kde sa venovala všeobecnej dermatovenerológii. Súčasne bola zapísaná do atestačného programu tohto odboru.

Po roku a pol pôsobenia jej kroky ďalej viedli na Detskú dermatovenerologickú kliniku v Bratislave.

Zároveň sa v súčasnosti venuje pedagogicko-vedeckej činnosti ako odborný asistent v odbore dermatovenerológia na svojej Alma mater. Súčasťou jej práce, teda nie je len lekárska činnosť, ale aj výuka budúcich lekárov. Je členkou Slovenskej dermatovenerologickej spoločnosti.

Napriek týmto rozsiahlym aktivitám si avšak vždy našla čas na vzdelávanie a zúčastnila sa aj na niekoľkých prestížnych domácich, ale i zahraničných kongresoch:

  • European Academy of Dermatology and Venereology 2017 Brussels, Belgium
  • European Academy of Dermatology and Venereology 2017 Geneva, Schweiz
  • Mladí dermatológovia v akcii 2017 (s aktívnou účasťou)
  • Mykopatologická konferencia 2019 (s aktívnou účasťou)
  • Dermatológia pre prax (s aktívnou účasťou) v rokoch 2018, 2019
  • Viacero regionálnych seminárov (s aktívnou účasťou)
O nás

Chcete si u nás zajednať termín?

Rezervovať