Rezervácia

Po odoslaní formulára Vás spätne kontaktujeme ohľadom dostupnosti požadovaného termínu.

Frakčný laser ICON
Frakčný laser ICON

ICON laserové ošetrenie zlepšuje vzhľad a dojem vašej pokožky bez operácie a zdĺhavej rekonvalescencie.

Opätovný vzhľad pokožky pomocou ICON môže zlepšiť vzhľad viacerých závad a škvŕn na pokožke:

  • Vekové škvrny
  • Tón pleti a textúra
  • Poškodenie slnkom
  • Vrásky
  • Strie
  • Jazvy po akné
  • Chirurgické jazvy

Frakčný laser ICON dosahuje vynikajúce výsledky resurfacingu pokožky. Na vytvorenie oblastí postihnutého tkaniva, ktoré prechádzajú cez epidermis do dermis, využíva mikróby lúčov laserovej energie. Prirodzený proces hojenia tela vytvára nové, zdravé tkanivo, ktoré nahradzuje oblasti postihnutého tkaniva, čo vedie k zdravšej a mladšie vyzerajúcej pokožke.

ICON funguje na všetkých typoch pleti, vrátane veľmi svetlej a veľmi tmavej. Môže sa pochváliť flexibilným liečením mnohých stavov. Väčšina sedení netrvá dlhšie ako hodinu. Môžete sa rozhodnúť, či sa zameriate na ošetrenie viacerých kožných problémov naraz alebo ci budete riešiť problematiku systematicky.

Odstránenie ochlpenia
Odstránenie ochlpenia

Cynosure ICON poskytuje trvalé a veľmi účinné odstránenie ochlpenia. Stačí len niekoľko jednoduchých ošetrení, aby sa rast chlpov nadobro minimalizoval.

Na rozdiel od holenia, ktoré odstráni ochlpenie len na pár dni, voskovania, ktoré je potrebné opakovať každých pár týždňov, alebo zdĺhavej elektrolýzy, je permanentná redukcia chlpov laserom trvalým riešením, ktoré vás zbaví každodennej starosti spájanej z nežiadajúcim ochlpením na tvári a tele.

Technológia ICON je založená na svetle a funguje zacielením a zničením vlasových buniek zodpovedných za rast vlasov bez poškodenia okolitej kože. Tento prístup je rýchly, jednoduchý a procedúra je hotová za pár minút. Táto technológia je schválená TGA a vhodná pre rôzne druhy pokožky.

Strie
Strie

Strie sú častým problémom mnohých žien. Keď sa oblasti pokožky na krátku dobu výrazne natiahnu, napríklad počas tehotenstva, na povrchu kože sa objavia zreteľné čiary (strie).

Pomocou Laseru ICON je možné zahladiť viditeľnosť strií.

ICON využíva technológiu frakčného laseru na dodávanie pulznej energie pokožke. Tá sa zameriava na zafarbenie strií a stimuluje produkciu nového kolagénu čo spôsobuje výrazne zmeny v hladkosti.

Na obnovenie jemnosti a konzistencie pokožky pacienti zvyčajne potrebujú tri až päť ošetrení. Procedúra je veľmi rýchla - každé ošetrenie je možné vykonať už za 30 minút - rekonvalescencia je minimálna alebo vo viacerých prípadoch žiadna.

Zjazvenie
Zjazvenie

Frakčný laserový systém ICON je rýchly, jednoduchý a efektívny spôsob odstránenia jaziev. Táto technológia vyvinutá svetovými lídrami v oblasti frakčnej laserovej technológie na ošetrenie jaziev sa môže chváliť minimálnou rekonvalescenciu a dá sa použiť na akýkoľvek typ pokožky.

Procedúra spočíva v použití frakčného laserového svetla, ktoré rozkladá zjazvené tkanivo a spúšťa produkciu nového tkaniva.

Frakčné laserové ošetrenie jaziev je vhodnou a účinnou alternatívou k chirurgickému zákroku na jazvách po akné a chirurgických jazvách. Môže sa tiež pochváliť pozoruhodnými výsledkami na akomkoľvek type pleti, vrátane veľmi bledých a veľmi tmavých pokožkách.

Redukcia vrások
Redukcia vrások

Cynosure ICON laser dokáže znížiť výskyt liniek a vrások už pri prvom ošetrení. Ablatívna frakčná laserová technológia zavádza energiu hlboko do pokožky, čo stimuluje regeneráciu novej pokožky.

Táto liečebná metóda sa môže chváliť veľmi rýchlou rekonvalescenciou a to do štyroch dní, bez vedľajších účinkov spojených s invazívnym chirurgickým zákrokom. ICON laserové ošetrenie vrások uprednostňujú pacienti, ktorí nechcú podstúpiť neprirodzené zmeny svojej tváre. Ale preferujú možnosť neinvazívneho ošetrenia, ktoré ich premení na mladšiu verziu samého seba.

Fotorejuvenizácia
Fotorejuvenizácia

Dramatické omladenie pokožky je teraz možné pomocou frakčného laserového systému ICON. Systém využíva technológiu fotorejuvenizácie Optimized Light™, ktorá dodáva jemné impulzy intenzívneho a optimalizovaného svetla do oblastí nežiaducej pigmentácie a ciev tváre.

Znižuje výskyt slnečných škvŕn, stareckých škvŕn, žiliek pavúka, ružovky a vlásočníc.

Čas ošetrenia môže trvať len 30 minút, v závislosti od ošetrenej oblasti. Vynikajúce výsledky možno dosiahnuť pri jednom alebo dvoch ošetreniach, ale pre dosiahnutie najlepších výsledkov môže byť potrebných viacero ošetrení.

Kŕčové žily
Kŕčové žily

S laserovým systémom ICON môžete očakávať dramatické zníženie vzhľadu kŕčových žíl na nohách bez chirurgického zákroku a minimálneho nepohodlia. ICON dokáže účinne a bez poškodenia okolitého tkaniva liečiť pavúkové a retikulárne žily. Laserové svetlo zacieľuje a sťahuje cievy v nohách, ktoré spôsobujú pavúčie žily, čo ich robí menej viditeľnými na povrchu kože.

Neinvazívne laserové ošetrenie žíl na nohách trvá menej ako 30 minút.

Dramatické omladenie pokožky je teraz možné pomocou frakčného laserového systému ICON. Systém využíva technológiu fotorejuvenizácie Optimized Light ™, ktorá dodáva jemné impulzy intenzívneho a optimalizovaného svetla do oblastí nežiaducej pigmentácie a ciev tváre.

Chcete si u nás zajednať termín?

Rezervovať